Wiele osób posiada w swoim mieszkaniu mniejsze lub większe zbiory książek. Większość książek stoi na półce nieużywana, zajmując tylko miejsce i kurząc się. Dobrym wyjściem z tej sytuacji jest sprzedaż starych książek i przeczytanych pozycji – w ten sposób zyskamy miejsce i zarobimy nieco gotówki. W dzisiejszych czasach nie musimy w tym celu nawet ruszać się z fotela – wystarczy skorzystać z oferty internetowego antykwariatu, który zajmuje się skupem starych książek (Nie wyceniamy książek online! Zlecenia realizujemy na terenie Warszawy i bliskich okolic.).

Sprzedaż/Skup książek online

Wycena książek w antykwariacie online Amicus odbywa się na podstawie przesłanej listy tytułów, zdjęć lub, jeśli książki znajdują się na terenie Warszawy, po dojeździe i obejrzeniu księgozbioru (gdy książki znajdują się poza Warszawą – odbiera je, na koszt antykwariatu, kurier). Antykwariat Amicus wyceni każdą książkę, nieważne, czy jest to powieść fantastyczna, romans czy literatura naukowa – gwarantujemy zainteresowanie każdą pozycją. Książki odbiera pracownik firmy (na terenie Warszawy) lub kurier (poza Warszawą) – koszty zawsze pokrywa Amicus. Gwarantujemy konkurencyjne ceny – wycena jest indywidualna i jest kwestią kompromisu. Odpowiednio docenimy dobrze zachowane egzemplarze – przed zakupem dokonujemy dokładnych oględzin każdej książki. Po dogadaniu się odnośnie ceny, niezwłocznie wykonywany jest przelew z gotówką na konto sprzedającego lub – jeśli sprzedaż odbywa się na miejscu – przekazujemy gotówkę ,,do ręki” i wyjeżdżamy z książkami.

Antykwariat online

Antykwariat online to coraz popularniejszy trend na polskim rynku. Oferta tytułów wciąż się powiększa, Amicus skupuje zarówno pojedyncze egzemplarze, jak również ilości hurtowe. Nie bez znaczenia jest również prostota takich transakcji – wystarczy komputer z dostępem do Internetu i nie ruszając się z miejsca możemy sprzedawać i kupować interesujące nas książki. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do złożenia nam wizyty osobistej. Chętnie porozmawiamy na temat książek – nieważne jakie tytuły chciałbyś sprzedać lub kupić. Gwarantujemy zainteresowanie każdą książką i konkurencyjne ceny.