Pozycja “Książka dla skutecznych szefów. Znane i mniej znane drogi do sukcesu w kierowaniu ludźmi.” to prawie 500 stronnicowa książka, której autorami są Andrzej Niemczyk, Wiesław Grzesik oraz Anna Niemczyk. Choć zgodnie z tytułem jest przeznaczona dla szefów, z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim osobom, które interesują się psychologią, sposobami zarządzania kapitałem ludzkim oraz metodami na skuteczne kierowanie innymi.

“Książka dla skutecznych szefów. Znane i mniej znane drogi do sukcesu w kierowaniu ludźmi.”

Wszystkie te informacje z pewnością są bardzo przydatne we wszystkich zawodach, w których potrzebne są odpowiednie umiejętności predyspozycje do pracy z ludźmi oraz kierowanie innymi – “Książka dla skutecznych szefów. Znane i mniej znane drogi do sukcesu w kierowaniu ludźmi” będzie cennym źródłem wiedzy nie tylko dla kierowników, ale także koordynatorów i wszystkich osób, które pracują w kadrze zarządzającej innymi, a również dla menadżerów.

Zaletą pozycji “Książka dla skutecznych szefów. Znane i mniej znane drogi do sukcesu w kierowaniu ludźmi” jest z pewnością uwzględnienie polskich realiów oraz specyfiki naszego rodzimego rynku i branży w Polsce. Pozwala to odnieść wiedzę teoretyczną i wykorzystać ją w dostępnych warunkach, co sprawia, że książka z pewnością nie jest jedynie zbiorem suchych i teoretycznych przesłanek i prawd.

Mimo że tematyka książki nie należy do zbyt łatwych – znaleźć w niej można dużo psychologii oraz terminów z dziedziny biznesu oraz zarządzania zasobami ludzkimi, pozycję czyta się bardzo dobrze. Z pewnością jest to zasługa prostego języka, którym operują autorzy.

Książka jest tylko wstępem do poznania świata menadżerów. Jeżeli zależy Ci na doskonaleniu umiejętności w zakresie zarządzania możesz wsiąść udział w szkoleniu zarządzania zespołem organizowanych przez firmę szkoleniową Maciołek.

Zapisz