Obecnie coaching, to bardzo popularna metoda trenowania, umysły, asertywności i poprawy swojego życia osobistego i zawodowego. W Polsce, możemy liczyć na pomoc wielu profesjonalnych coachów i skorzystać z ich usług. Co ważne, w naszym kraju, trenowanie rozwoju osobistego u profesjonalnych coachów jest bardzo modne i skuteczne.

Książka o rozwijaniu umiejętności osobistych

Książka: “Moc coachingu. Poznaj narzędzia rozwijające umiejętności i kompetencje osobiste”, to publikacja, pokazująca jak zostać dobrych coachem i jak skorzystać z dostępnych narzędzi coachingowych do podnoszenia swoich umiejętności w tej dziedzinie i przeprowadzania skutecznych sesji coachingowych.

To idealna publikacja dla osób początkujących w dziedzinie coachingu i potrzebujących dodatkowych wskazówek do rozwijania swojego fachu. Nauczymy się z niej rozmowy z klientem i odpowiedniego przygotowania go, do całego procesu coachingu. Książkę, przygotowali profesjonaliści – coachowie, którzy maja za sobą lata doświadczenia w tej dziedzinie. 

Publikacja ta, kieruje uwagę na narzędzia i sesje coachingowe, które przydatne są właśnie w naszym kraju i przygotują ludzi, poddających się coachowi do całej drogi budowania siebie i rozwoju osobistego. To fachowe źródło wiedzy z tego zakresu dla każdego początkującego coacha, który chce cały czas doszlifowywać swoje dotychczas zdobyte umiejętności i wykorzystywać je do owocnej pracy ze swoim klientem i budowania dobrej opinii. Jeśli i Ty chcesz stać się trenerem przeprowadzającym szkolenia miękkie, które rozwijają umiejętności osobiste to musisz przeczytać właśnie tę książkę lub wybrać się na szkolenie: https://genwhy.pl/szkolenia-miekkie/