Mroczna legenda

Mroczna Legenda- Christine FeehanByli panami mroku i przez całą wieczność poszukiwali przeznaczonych im pań światła
Obudził się głęboko pod ziemią i poczuł głód. Dojmujące pragnienie krwi, domagające się zaspokojenia.
Lecz gdy przemierzał nocne paryskie ulice w poszukiwaniu ofiary, usłyszał głos kojący, dający siłę i nadzieję na ocalenie.
Francesca promieniuje dobrocią jak słońce światłem. Ale Gabriel obawia się, że pociąg, jaki czuje do tej kobiety, doprowadzi do tego samego, co stało się z jego bratem. A wtedy na świecie będą istniały dwa potwory. I choć przeczuwa, że Francesca będzie jak gorący jedwab w jego objęciach, choć wie, że uzależni się od smaku jej krwi, hamuje swój głód ze strachu o jej życie i o swoją duszę. Ona jednak oświadcza niespodziewanie: Dobrowolnie ofiaruję ci moje życie. Skąd śmiertelna kobieta zna starodawną formułę znaną tylko Karpatianom?

Mroczny płomień

Mroczny Płomien- Christine FeehanByli panami mroku i przez całą wieczność poszukiwali przeznaczonych im pań światła
Zawsze trzeba zapłacić jakąś cenę… ostrzegł ją Darios, kiedy zgodziła się przyłączyć do jego wędrownego zespołu muzycznego. Wpatrzona jak zahipnotyzowana w jego usta, bezlitosne niczym cięcie noża, w kamiennie rysy i bezduszne oczy, Tempest boi się zapytać, jaka to cena.
Lecz wydaje się, że tylko Darios ją rozumie. Tylko on czyta w jej myślach i rozpoznaje jej niezwykły dar od chwili gdy po raz pierwszy zamknął ją w ramionach i rzucił na nią swój czar. Głęboko w duszy Tempest czuje, że ów mroczny Karpatianin jest jej przeznaczony. Że musi przyjąć aksamitną pieszczotę jego ciała, poddać się żarowi palącemu jej skórę i poznać rozkosz, jakiej nawet sobie nie wyobrażała
Lecz czy jego pocałunek to obietnica miłości, czy zapowiedź niebezpieczeństwa?

Mroczne wyzwanie

Mroczne Wyzwanie- Christine FeehanByli panami mroku i przez całą wieczność poszukiwali przeznaczonych im pań światła
Już tylko krok dzieli Juliana od przejścia na stronę ciemności i przeistoczenia się w wampira. Nieśmiertelny karpatiański wojownik jest znużony długim samotnym życiem, w którym nie ma miejsca na uczucia. Nagle spotyka Desari i nie ma wątpliwości, że odnalazł tę jedyną. Zniewalający głos pięknej śpiewaczki sprawia, że Julian odnajduje sens swej jałowej egzystencji i zatraca się w mrocznej namiętności. Lecz czy ta, której tak pragnie, ocali jego duszę, czy zniszczy go na zawsze?

Książka to: Mroczne Wyzwanie, Mroczny Płomień, Mroczna Legenda

Autor: Christine Feehan

Wydawnictwo: Amber

Rok wydania: 2012

Sugerowana cena: 59.90 zł